1

Topic: Sacut personal

Stie cineva de unde pot procura sacuti personali pentru transportul materiilor rusinoase umane in trasee montane?

2

Re: Sacut personal

sunt un producator de saculeti personali si de manusi speciale pentru atinselea pe cocotatelea
caut un agent de vanzari serios

3

Va intereseaza o colaborare pe termen lung cu o firma ce produce candelabre pentru incaperi foarte mici?

Noi, adica firma Candelabre Pentru Incaperi Mici SRL avem o echipa numeroasa de peste 2 angajati si organizam foarte des, adica cel putin o data la 16 ani, training pentru angajat (eu sunt patron). Anul acesta am ales o zona ecologica pentru training si anume Rezervatia Artificiala Din Jurul Zonei Cheile Galbenului. Acolo am inteles ca nu avem acces decat cu saculet personal si din acest motiv am o comada extrem de serioasa de 2 saculeti personali pentru materii umane marime medie sau mijlocie. Rog seriozitate.

Astept oferta dumenavoastra.

Cu respect, seriozitate si nemasurata stima,
Esce Candelabre Pentru Incaperi Mici SRL
Site web: http://candelabrepentruincaperimici.googlepages.com/

4

am trimis deja datele dvs catre agentul nostru de zona si o sa fiti contactati in cel mai scurt timp.
agebt de vanzari adi de la valcea nume de cod apasu.
raspunde la beep

5

recunosc ca sunt retardat mintal si ca am momente foarte rare de luciditate!

6

promit solemn sa nu mai am restante asa multe  si sa merg din ce in ce mai des la scoala!
in caz contrar dispun sa fiu supus la perversiuni de catre "gaboru" care este si sheful meu.

7

eu  am tot folosit saculeti de la domnul bulinel ...pana cand am gasit altii mult mai buni ..facuti din materiale tehnologizate de la domnul Dan ....in sfarsit am fost si eu fericit si implinit ...nu se scurgea nimic pe la cusaturi ...nu se intarea nimic..si mai ales  daca vruiam sa iau variante deluxe ...cea cu deodorant ..nu se simtea nimic-nimic. ..oricum va recomand acesti saculeti extraordinari ...pe care Chiar si eu ii folosesc .
Daca aveti in vedere si alegerea unor sosetele flausate bune ..stiu o marca super buna .. facute la SC Flapushele SA ..au tot felul de sosetele extraordinare ,.
Va las placerea de a incerca macar o data in viata aceasta alternativa ...pe care nu o veti mai lasa din mana:D   

viziteaza : http://flapushele.blogspot.com/

Last edited by eoporcaria (2009-08-09 19:57:32)

8

rgaga

9

eu va sfatuiesc sa nu mai lasati asemenea tzarani sa participe la promovarea subculturii de ciopor sau asha numita cultura de stana  sau pastorala ,mioritico mitica.

daca citeste copii nostri?  "aimandoi"

10

Am nevoie urgent de 2 flapusele mecanice obisnuite pentru adulti.

Contactati-ma la nr. de tel. 0750-777483 (tarif normal)

11

Ce mai tot cautati agent de vanzari , va dau eu pe cel mai tare agent din lume . Daca se permite as vrea sa propun si un concurs de pescuit mrene -aviz agentul

12

domle' eu sunt de acord  si asta ma face sa nu am nimic in contra....
da aia cu mreana....e mai ca pescareasca
tongue

13

ce sa zic babane, ai traume din scoala cand toata lumea te facea prost si incompetent, acum tu nu trebuie s-o iei in nume de rau dar noi toti am incercat sa facem ceva sa te ajutam macar cu un sfat da tu esti irecuperabil, dar sa speram ca o sa ajungi si tu VITICULTOR sef cand o sa termini facultatea cel mai probabil in anul 2900. Dar stai linistit ca "gaboru" te iubeste si asa handicapat cum esti.

14

suntem profund ingretzoshati sa te avem printre noi dragul nostru babanu.
si ashteptam din partea dvs. mai multa creativitate si implicare trupeasca si sufleteasca in aceasta organizatie secreta pe care o shtim cu totii.
intrebare:

te poti apara de caini cu saculetul personal sau caciula?

15

dupa cum am vazut pe sit la articole acolo la sfaturi practice cu animale si insecte
se pare ca putem sa batem cainii cu petarde.
intrebearea mea este daca expresia " a bate cainii cu caciula " este valabila in aceste conditii.?
va multumesc anticipat pentru un raspuns sincer si profi

16

mey voi asita insuportabili de pe aici , care ai ma tupeu sa te dai cu "cel mai increzut agent" pe motor ?

17

Sacheeeee!!!

18

care esti acolo ma........!!!!!????????????/

ba hercule ce e cu afirmatiile astea cu acent si volan pe dreapta?

hai ia barca aia si tragete si tu acasa sa iti faci si tu un rost in viatza nu mai bantui aiurea.

te uram in grup
sheful tau.

19

Patetic dragii mei si de "eoporcaria" ce sa mai vorbim , dati cu el afara si cu flapushele lui , voi ati vazut blogul ala tampit? Asa ceva nu credeam ca exista...flapushele auzi ....ideea e ca persoana asta crede in productia acestor obiecte imaginare . Va recomand - daca imi este permis - sa indepartati aceasa dubioasa persoana si interesele ei . Nu am vazut in viata mea ceva mai ciudat ca "eoporcaria" asta , am avut ocazia sa cunosc persoana in cauza si dupa doua ore de schimb de replici - pe care nu le pot descrie aici din cauza ambiguitatii si ilogicii - nu mi-am putut da seama daca este fata sau baiat .  Multumesc

20

ai ba herculese
ma ia zi

da pe bune...

ma da cu decaprio asa putin imi aduc daca ma tund
a?